Lep provod,puno zanimljivosti i luda zabava...

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi
Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 31 dana Pon Feb 06, 2012 12:06 am
Zadnje teme
» Da li verujete u ljubav na prvi pogled?
Pon Jan 19, 2009 12:24 pm od Rin Tin Tin

» na slovo na slovo
Čet Jan 15, 2009 1:42 am od Rin Tin Tin

» Da se malo lazemo ?
Čet Jan 15, 2009 1:41 am od Rin Tin Tin

» nastavi igru
Čet Jan 15, 2009 1:41 am od Rin Tin Tin

» asocijacije
Uto Jan 13, 2009 2:28 pm od kolisa

» brojanje do 10 000
Uto Jan 13, 2009 2:28 pm od kolisa

» Srecan rodjendan Kolisa!
Pon Jan 12, 2009 10:35 pm od kolisa

» Test inteligencije.....
Sub Dec 27, 2008 1:18 am od stryker

» Da li više volite crnu ili belu stranu eurokrema?
Sre Dec 24, 2008 10:25 pm od Dalai Lama

Oktobar 2018
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
KalendarKalendar
Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži

Delite | 

Kuda ovo vodi ?

Ići dole 
AutorPoruka
Administrator
Administrator
Administrator

Muški
Broj poruka : 773
Godina : 39
Datum upisa : 29.10.2008

PočaljiNaslov: Kuda ovo vodi ?   Ned Nov 23, 2008 1:30 pm

neki dan udem u trgovinu...dobar dan - dobar dan....uzimam kosaricu i picim do one tete sto sece helb u trgoovini...ona ujedno prodaje i povrce...reko imali paradajza...kaze ima...koliko cete pita me...ma reko sto ja znam..posto kilao..kaze ona 160...160?...ako uzmem dva kila moram dati 320 din..320din za 2 kila paradajza...kaze ona ONDA?...

reko a posto paprika...kaze 470din...reko jel pise na njoj DUNLOP il MICHELIN?...kaze ona molim?...pa reko jebote led ja ko da gume kupujem a ne paradajz i papriku...reko dajte mi 3 paradajza...eeeeeeeeeeeej covece poceo sam paradajz na komade kupovat...lani sam drao po 3 kila svaki drugi dan....sad 3 komada na 3 dana...i stavi ona ta 3 komada...kaze ocete onda paprike?...reko ocu al moram po cekovnu knjizicu u stan...reko sta ste normalni...paprika po 470din....

dajte mi jabuke reko...joj kaze imamo lepe...posto su vam reko jabuke...jedno 240 din da jebe bik bika?...kaze - ma nisu nisu jabuke su lepe evo po 140din...140din jebeno kilo jabuka????....reko gospodo moja draga mislim da su jabuke zdrave za zube....kaze ona jesu...e reko al cena jabuka je postala veca od cene novih keramickih zuba...dajte mi reko 6 jabuka....
doslo mi plakat...eeeej jabuke sam poceo na komade kupovat....i jos me pita...necete stvarno papriku...ma reko zajebavam se ocu ocu...dajte mi 3 kila paprike....i krene ona...ja reko - alo - zajebancija...pa sta 3 kila da platim 1500 din?....
reko gde je onaj jogurt od imleka ...kaze evo gore....uzmem jogurt ...90din...okrenem bocicu (0,3)...reko da se nije zalepila neka cena sa drugog proizvoda greskom mozda...reko jel ovo stvarno 9o din il je neko 6-icu okreno naopako?
...ne ne kaze nije stvarno je 90dina...i onda se setim reklame za jogurt...mama i tata...sincic sav sjeban bolestan...otac mu nosi jog i mali to eksa a tata mu objasnjava kako u nama zive "dobre" bakterije....i onda mislim...e drage moje "dobre" bakterije...mozete se lagano jebati...krepajte sve do zadnje....necu uzeti jogurt pa taman da lose bakterije vode dobrih 5:0 u gostima...odem do dela gde su paste...
kad ono...ona pasta ..oni puzici..ona suplja....90din kuna...reko pa zar nije bila 30 din????...kaze zena joooj je bila je 30 din mi bas danas komentarisali na poslu kako pasta skocila 3 puta....jebi ga mislim u sebi pastu moram kupit...majku mu jebem nesto moram i jesti...uzem tu pastu...
odem nazad do ove sto hleb sece...reko de je onaj pesak za macke...moram joj reko menjat pesak....kaze ona joooj nemamo vise onoga al imamo drugi...evo onaj tamo levo...ja uzmem vrecu od 5 kila...pogledam cenu 730 din...
730 din jebenih 5 kila peska.....reko gospodo jel imate cementa mozda?....kaze zena - paaa...nemamo - a sto cement?...pa reko ono cisto da vidim jer ako je 5 kila peska 730 din da vidim posto cement...i malo se ona smejala..a ja kontam koliko mi treba da naucim macku da sere i pisa ko i ja u wc skoljku....i kaze prodavacica?...ocete uzet taj....ja stojim gledam....razmiljsam...730 din?...
ma daj covece nema sanse...na gradiliste mi dopelja onaj ludak kamionom za 130din kubik....reko nista...od sutra maca kenja u pravi baustelski pesak...i tako stojim i gledam...razmisljam.....pa jel to normalno...takve cene cak i ja primjecujem koji nikad...ali nikad nisam gledao kad bi isao u trgovinu....
zena uvek govorila da ja kad odem u trgovinu vracam se iz nje ko magarac natovaren....reko a gle me sad....golub je goli pen.....koji magarac cooovece...a da...zaboravih...gorivo sam poceo tociti vremenski a ne kolicinski...dakle kad uzmem pistolj za gorivo stisnem ga i drzim 11 sekundi...koliko ude u auto ude...ne mogu gledat ono gde se dinari vrte jer se uvek zajebem..
.ono se pocelo vrteti...jebalo majku ja sam rekao da skinu i nek samo pokazuje ono 10...20...30din ....
ono okrugle cifre...a najbolje mi gledat kako su sinhronizovane gornja i donja vrednost...dok se dinari okrecu ko guma od motora na 13 hiljada okretaja...ova donja cifra koja pokazuje koliko benzina - ona se okrece ko jagnje na raznju....uglavnom kad me pita koliko?- reko 12- 13 sekundi....kaze cega 12 - 13?...idi reko u pen.. pa sta cu ti rec....

Nema majko kuda ovo vodi....smejao sam se kako 1kg malina u norveskoj 20 eura...al brajko eto toga i do nas...vidis nisam pitao ima li sljiva...a sigurno je kilo jedno 380 din da jebe bik bika?!

ljudi kamo ovo vodi?

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://malosokace.serbianforum.info
Rin Tin Tin
Novi član
Novi član

Ženski
Broj poruka : 101
Godina : 39
Datum upisa : 20.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Kuda ovo vodi ?   Pon Nov 24, 2008 3:29 pm

pale Dosla teska vremena pale